TTNET Kurulum Yaparken Benim Hattımı Bozuyor.

İsmail B. |

D-Smart abonesiyim. Daha önce TTNET abonesiydim. TTNET bulunduğum binaya / yakınlara her yeni hat çektiklerinde ya da bir arıza düzeltme işlemi yaptıklarında benim 8 MB temiz hattımı alıp kendi müşterilerine takıyorlar.

Bu esnada ya bana kirli hattı bağlıyorlar (1 MB) ya da tekrar bağlamadan gidiyorlar. Daha önce de defalarca aynı sorunla karşılaştım. Kendi müşterilerine kaliteli hizmet sunmak için altyapı hizmeti sunduğu D-Smart hizmeti olan müşterilerine aynı özeni göstermiyorlar. Eskişehir'deki bakım ekibi çok işgüzar çalışmaktadır. Bu bölgeye bakan ekibin uyarılması ve hatamın en kısa zamanda telafi edilmesini, aynı hataların tekrar yapılmamasını istiyorum.

Etiketler :

Teknik Servis Hizmet Kusuru Teknik Servis Kurulum

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Eylül
  15:28

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 17 Eylül
  11:05

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.