06 Eylül 2013

TTNET Kurulum Ücreti ve Diğerleri!

Yukarıda numarası belirttiğim hattıma Tivibu paketi tanımlandı. Apartmanda fiber olduğu söylenerek. Ardından fiber olmadığı ve bu nedenle hiper bağlantı yapılacağı söylendi. bunun üzerine bunun sözleşmesini yaptık. ardından hiperinde desteklenmediği, normal telefon ve internet bağlantısı yapılması gerektiği üstüne tivibu almam gerektiği söylendi. Buna da tamam dedik. fakat hiç bir şekilde kurulum ücretinin alınmayacağı söylendi. hattımı kapattığımda bu ücretin alındığını tespit ettim.

Madem alınacak neden başta söylenmiyor? Ayrıca madem fiber-hiper yok bunlar mevcut deyip ardından yüksek fiyatlı pakete yönlendiriliyor. Bu hataların bedelini neden ben ödüyorum. Bu bedellerin iadesini istiyorum.

Fatih 1.570 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön