30 Aralık 2013

TTNET Kurulum Sorunu!

Yaklaşık üç ay önce TTNET abonesi olduk. Abone kablosunu bağlamaya gelen insanlar internet kablosunu internet prizinden çekmek veya çekili olan hattı kullanmak yerine binanın dış kısmından kabloyu 3 katın camından içeriye atıp bağlantısı yapılmıştır. Bunu defalarca kayıt açtırararak TTNET'e şikayet ettim görüntü olarak çok çirkin bir görüntü olduğu gibi bu soğuklarda çekiş gücünü engellediğini düşünüyorum. Bu arada TTNET Abone No: 188112***.

Şükrü 105 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Aralık 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Aralık 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön