TTNET Kurulum Dışında Ekstra Ücret Talep Edilmektedir.

Ertugrul K. |

TTNET'ten yapmış olduğum taahhütlü aboneliğim nedeniyle iç bağlantı sorunu nedeniyle hat aktivasyonu yapıldı ancak internet aboneliğim açılmadı. Bununla birlikte hat iptali talebinde ise 3 gün önce bağlattığım ve henüz hiç kullanmadığım abonelik için 315 TL ücret talep ediliyor. Bağlantı sorununu çözmek için teknik ekip yönlendirilemiyor ve benim bu esnada kullanmadığım internetim için bütün müşteri temsilcileri benimle dalga geçer gibi "sistemsel sorun" şakası yapıyor. Anlamıyorum sistemsel sorun nedir açıklaması nedir? Teknik eleman yönlendirme ile ilgi sistemsel sorun açıklaması nedir? Benim faturam işlerken hala internet bağlantısı yapılmamış olmasının açıklaması nedir?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Teknik Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Eylül
  17:17

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 01 Eylül
  09:49

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.