TTNET Kullanmadım Ama Faturalandırıldım!

Serdar Ç. |

2014 Aralık ayında TTNET iptal talebinde bulundum ve elimdeki bütün cihazları tüm parçaları ile teslim ettim. Aradılar ve dondurma talebinde bulundular. Tabi ki bunu bir kere değil, ikna edene kadar yaptılar. Bu arada bana dondurma işleminden sonra talebim doğrultusunda tekrardan kullanıma açılacağını söylediler. Sonuç: Kimse aramadan, kendim talep etmeden ve cihazları teslim etmişken haziran ayında kullanıma açıp faturalandırmaya başladılar. 4 ay bu şekilde faturalandırdılar. İşim dolayısıyla ilgilenemedim. İlk fırsatta iptal başvurusunda bulundum. Cihazlar teslim edilmemiş dediler.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Haksız / Yüksek Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serdar Ç.
  12 Ekim
  13:56

  3 gün oldu firma SMS ile bilgilendirme yaptı diyor ama herhangi bir mesaj gelmedi.

 • 10 Ekim
  13:23

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 09 Ekim
  11:01

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.