21 Ağustos 2013

TTNET Kullanmadığımız Hizmete Fatura!

Oğlum, Kadıköy'deki evimizden Alibeyköy'deki evimize, Türk Telekom'dan hem telefon, hem de internet naklettirdi. İkisini de gelip bağladılar. İnternet akşama aktif olur dediler. 1 yıldan beri 1 MB internet kullanmadığımız halde, ne interneti aktfileştirebildik, ne de kapatabildik. Muhatap da bulamadık.

Kadıköy Telekom biz Eyüp Telekom'a aktardık dedi. Eyüp, sizin muhatabınız Kadıköy'dür dedi. Şikayet ettik, "şikayetiniz en kısa sürede cevaplanacaktır" vaadinden başka bir şey görmedik. Her 3 günde bir şikayet ettik. Hala vaat almaktan başka bir gelişme olmadığı gibi, en son avukattan bir telefon aldık. Şu kadar borcunuz var. İcra başlayacak diye.

Melik 33 Okunma

Cevaplar

  • Melik27 Ağustos 2013

    TTNET'mi, bir daha asla...

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön