11 Aralık 2013

TTNET Kullanmadığım İnternet'in Parasını İstiyor!

7 ay önce 70*****451 no'lu yalın internet taahhüdümün sona ermesiyle beraber, aboneliğimi dilekçe vererek iptal ettirdim. 1 hafta sonra müşteri hizmetleri tarafından aranarak aboneliğimin 6 ay ücretsiz dondurulduğu ve otomatik iptal olacağı söylendiği halde 75 liralık fatura tarafıma gönderildi.

Benim hiç bir imzam olmadığı halde bana gönderilen faturamın iptalini talep eder, mümkünse hiç bir şekilde bir daha TTNET tarafından aranmamı rica eder ve bunun gerçekleşmemesi halinde T.C mahkemelerinde hakkımı arayacağımı ve her merciğe üşenmeden başvuracağımı TTNET yetkililerine bildiririm.

Menderes 40 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Aralık 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Aralık 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön