16 Ocak 2015

TTNET Kullanmadığım İnternetin Parasını Aldılar Benden!

TTNET taahhüdüm bittikten sonra hiç kullanmadım yaklaşık 7 fatura hiç kullanmadığım internetin parasını ödedim ve hala açık ya klasik 8 ay önce dilekçe vererek kapattırdım ama yinede kapanmadı. Hala fatura çıkartıyorlar ne olur yardımcı olun bıktım yok yere fatura ödemekten.

Arif 39 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Ocak 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Arif 17 Ocak 2015

    Müşteri hizmetlerini aradım da ne oldu kimsenin kimseden haberi yok onlarda yardımcı olmadı bana

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Ocak 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön