23 Nisan 2013

Ttnet Kullanmadığım İnternetin Parası!

3 Ayı geçkin süredir modemim telefonum sökük bir şekilde evimde duruyor evimde bilgisayarım dahi yok kullandığım tarife kullandığım interneti açtığım gün başı 2 tl şeklinde bir tarife bu tarifeye de internetimi kapattırmak istediğim zaman kapatmanın mümkün olmadığını söyleyen arkadaş geçirmişti.

3 aydır bırakın internete girmeyi modemin fişi prize girmiyor ama bana fatura geliyor ne hikmetse. Bu ayın gelen faturası evde bile yoktum 10.50 tl bu nedir şimdi biri bana bunu anlatsın?

Seyda 132 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön