10 Nisan 2013

Ttnet Kullanmadığım İnternetin Faturası Geldi!

Türk Telekom abonesi olduğum telefon hattını kapattığım halde bir kelime oyunu ile İptal etmek gerekiyor dedikleri için kullanmadığım hattın ücretini ödedim. Telefon aboneliğimi ilk açtığım yerde İPTAL ettirdim. Ayrıca oradaki çalışan bana hattında Ttnet yani internet varsa bunu kapatamayacağını söyledi. Kendisi kontrol ettikten sonra bu hatta internet yok kapatıyorum dedi. Ben tekrar bu hatla ilgili başka hiçbir şey gelmemesi teyidi alarak ödememi yaptım ve oradan ayrıldım.

Bugün itibarı ile kapattığım bu telefon hattına Ttnet'ten internet faturası geldi.

Daha ne kadar hakkımı alacaksınız?
Ne kadar daha ödemeliyim?
İnsaf!

Okan 41 Okunma

Cevaplar

  • Okan 17 Nisan 2013

    SMS ile bilgilendirmişim öde yoksa icra gelir diye mi? Benim mesajıma TTNET'den verilen yanıta bakın.Ne kadar amatörce ! Ben ne demişim arkadaş ne cevap vermiş !

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından 10.04.2013 tarihinde SMS ile bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön