17 Ağustos 2013

TTNET Kullanmadığım İnternete Ücret İstiyor!

Şehir dışında bulunduğum içim kullanmadığım TTNET internetimi içeriği kullandığın kadar öde olan hazır net paketime çevirdim. Bu pakette interneti kullanmadığın sürece fatura ödemiyorsunuz. Sadece aylık 3,5 TL modem taksitimi ödüyordum. Fakat hiç kullanmadığım bu internetime 2 aydır 32 TL fatura gönderiliyor. Arayıp defalarca durumu izah etmeme ve incelemeler sonucunda internetin kullanılmadığı tespit edilmesine rağmen herhangi bir düzeltmeye gidilmedi. Bu konuda çok ilgisizler. Bu durumun acil olarak düzeltilmesini istiyorum. En kısa sürede faturamda düzeltilmeye gidilmezse hakem heyetine başvuracağım.

Özkan 53 Okunma

Cevaplar

  • Özkan 20 Ağustos 2013

    Kullandığın kadar öde tarifesinde iken hiç kullanmadığım internetime 2 aydır fatura geldiği ile ilgili şikayetimi bildirmiştim.müşteri temsilcisini aradığımda tarifemin farklı olduğunu söylendi.oysa 6 aydır bu tarifedeyim ilk 4 ay fatura gelmedi,son 2 ay fatura geldi.yani tarifemde nasıl bir değişiklik oldu anlamadım,bu gidişle hukuksal yollarla hakkımı arayacağım.sizde ttnet in bu tarz oyunlarına karşı lütfen dikkatli olun,bu firmadan da uzak durun.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön