30 Ağustos 2013

TTNET Kullanmadığım İnternete İcra Tebligatı Geldi!

02126961625 no'lu telefon internet hattımızın kullanmadığımız halde 600 TL'lik borcumuzun olduğu yazısı geldi. Ben 1,5 yıldır kullanmıyorum interneti. Buna defalarca 4440375 no'lu şikayet hattından itiraz etmememe rağmen. Her aradığımda incelemede ve size geri dönülecektir diye cevap verildi.

Bugün elime icra kağıdı geldi. Ve 444 0375'i arayıp şikayet edemiyorum çünkü hattıma ait internet bağlantısı yok görünüyor. Kapatılmış ve neden ben kullanmadığım internet ücretini ödemek zorundayım ve şikayetimi kimseye bildiremiyorum. Ben kullanmadığım bu 600 TL'lik borcu ödemek istemiyorum. Detaylı döküm alıp bilgilendirilmeyi bekliyorum.

Şilan 92 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi02 Eylül 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Şilan02 Eylül 2013

  asla bir daha ttnet'i tercih etmeyeceğim. ve etrafımada bu şekilde reklamınızı yapacağım.Kullanmadığım internet'i sırf iptal ettirmedim diye avukat ücretini de dahil ederek bana ödeme yaptırıyorsunuz. ben emekli bir insanım aldığım maaş belli. avukat ucretı dahıl 850 tl ödemek zorunda bırakıyorsunuz beni ve hiçbir şekilde aksini iddia edemiyorum.haksız kazanç sağlıyorsunuz. Kesinlikle benim çocuklarımın hakkını yiyorsunuz. !!!!!

 • Şilan02 Eylül 2013

  asla bşrdaha ttnet 'i tercih etmeyeceğim. bu ödediğim ve benden ek alınan avukat ucretını ödemek zorunda bırakıldığım için asla tercih etmeyeceğim. ve bu paramı helal etmiyorum sizlere. böyle bir sistem yok. kullanmadıgım ınternetı bana avukat ucretı ıle odemek zorunda bıraktınız.

 • Türk Telekom Temsilcisi30 Ağustos 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön