24 Nisan 2013

Ttnet Kullanmadığım İnternet İçin Cayma Bedeli!

16.04.2013 tarihinde Türk Telekom Sincan bölge müdürlüğüne ttnet aboneliği için başvurdum.

Aksilikler o tarihte başladı 19.04.2013 tarihinde müşteri hizmetlerini aradığımda böyle bir başvuru olmadığı cevabı ile karşılaştım. Uzun uğraşlar sonunda aynı gün ttnete başvurumu sonunda yapabildim fakat sorunlar bu kadar değildi tabi.

19 Nisandan itibaren Ttneti arayarak bağlantımın durumunu öğrenmeye çalıştım fakat her seferinde bağlantıda bir problem olduğunu en son 21 Nisan dada kablo problemi olduğu cevabını aldım ve yine beklemeye başladım. En sonunda 23 Nisan da iptal işlemleri için aradığımda modem ücreti ve cayma ücreti ile karşı karşıya kaldım kullanamadığım internet için cayma
bedeli.

Serkan 63 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Serkan24 Nisan 2013

    yaklaşık 10 gündür süren incelemelerin şikayet var sitesi aracılığı ile umut ediyorum. konu ile ilgili en güzel cevap atalarda eğer tabiri caizse tabi 'Baba bir hırsız tuttum getir gelmiyor bırak gitmiyor'

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön