24 Eylül 2013

TTNET Kullanmadığım Hizmetlerin Parasını Alıyor!

Ben 22 05.2013 tarihinde TTNET Üniversiteli Kampanyasına üye oldum. 12 ay taahhütlü ve aylık fatura tutarı 49.99 TL olmak kaydıyla. Bu kampanyaya 3 ay ücretsiz Tivibu ve Prog standart üyelik paketi dahildi fakat TTNET benden 3 ay bu hizmetlerin ücretini aldı ve üstelik 22.08.2013 de ücretsiz kullanma hakkım sona erdiği için arayıp müşteri hizmetlerinden her iki hizmeti iptal ettirmeme rağmen halen bu hizmetlerin ücretini faturamda görüyorum.

2 defa şikayet kaydı oluşturdum henüz bir sonuca varamadım. Acil konu ile ilgili dönüş bekliyorum. Faturam 49.99 TL yerine 60 TL geliyor.

Nergiz 59 Okunma

Cevaplar

  • Nergiz 30 Eylül 2013

    Evet doğrudur beni TTNET den Pınar hanım diye biri aradı ve faturanız-dan yanlışlıkla alınan tutar iade edilmiştir.59,50 TL olan gecikmiş faturamdan düşüleceğini belirtti fakat ben herhangi bir değişiklik göremedim ve üstelik sadece ağustos ayı değil geriye dönük haziran ve temmuz aylarında da alınan ücretlerin iade edilmesi gerekmektedir.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön