15 Mart 2013

Ttnet Kullanmadığım Hizmetin Parasını Ödüyorum!

Şubat ayı kullanım bedeli olarak 87. 75 tl fatura geldi. Net6 paketi kullanmaktayım. Müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmede 13 gb nin üstünde internet kullanımı olduğunu söylediler. Her gün sadece tek laptop ile haberlere bakan ve kısa ödev araştırmaları ile bu faturanın gelmesi imkansız. Hesaplamada bir yanlışlık yada wireless ağıma benim dışımda birinin girdiğinden şüphelenmekteyim. Konu ile ilgili olarak müşteri hizmetleri ile yaptığım telefon görüşmesinde tarafıma yardımcı olunmadı. Sadece klasik sıradan cümlelerle geçiştirildim.

Ali 199 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Ali16 Mart 2013

    Halen bir bilgilendirme yapılmadı. Beklemedeyim.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön