28 Ocak 2014

TTNET Kullanmadığım Hizmete Fatura Alındı

7 Temmuzda Bayburt'tan Van-Özalp'e tayin olduk. Bayburt'ta fiber internet kullanırken Van- Özalpte fiber internet olmadığından başvurularıma rağmen bağlantım gerçekleşmedi. Bağlı bulunduğum il genel müdürlüğüne dilekçe verdim ancak internet hizmetini tarife değişikliği yaparak ağustos ayının son haftası almaya başladım.

TTNET hizmeti alamamam kendilerinden kaynaklanmasına rağmen kullanmadığım ayların faturalarını ödemek durumunda kaldım (69'ar tl den iki fatura). Almadığım hizmetten kaynaklanan faturaların iadesini istiyorum.

Eda 57 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi06 Şubat 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Eda 06 Şubat 2014

  hala sorunum çözümlenmedi sırf konuyu kapatmak ve çözüm ürettik diyebilmek için 23 liralık bir iade söz konusu allaha ahalave ediyorum sizi

 • Eda 06 Şubat 2014

  hayatım boyunca böyle bir firma görmedim ya resmen haklarımızı gasbettiler 23 liralık bir fatura iadesi söz konusuymuş oysaki 140 lira kullanmadığımız hizmetin parasını ödetmişlerdi bana

 • Eda 03 Şubat 2014

  SORUNUN HALLEDİLECEĞİ İLE İLGİLİ TELEFONLA ARADIM AMA HALA BİR ŞEY YAPILMADI

 • Türk Telekom Temsilcisi28 Ocak 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön