17 Ocak 2014

TTNET Kullanmadığım Hizmete Borç Çıkardı

TTNET İle üniversite öğrencileri kampanyasından 1 yıllık sözleşme imzalamıştım. Daha sonra bulunduğum ilçeden başka bir ile tayinim çıktı. TTNET nakil işlemleri için başvuru yaptım ama binamın sıfır bina olduğunu bu nedenle dışarıdan gelen hat olmadığı için naklimin yapılamayacağını belirtiler, 2 ay kullanmadım internet faturasını ödeyerek bekledim ama herhangi işlem yapılmadı.

Ev değiştirdim. Gene aynı sorun çıktı karşıma. Ödemedim. İnternet bedelini iadesi ve iptali için başvuru yapabileceğim belirtildi tarafıma kampanya borcu çıkmadığı da bunun üzerine başvuru yaptım. Modemi iade ettim. Hiç bir şekilde bana dönüş yapılmadı 1-2 ay sonra 71 TL son fatura adı altında tarafıma borç çıkarıldı.

Hale 77 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Hale21 Ocak 2014

    TTNET GİBİ BÜYÜK BİR KURULUŞTAN BEKLEMEDİĞİM BİR DAVRANIŞTI

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön