05 Eylül 2013

TTNET Kullanmadığım Halde Yüksek Fatura Geldi!

Gezgin 4 gb TTNET mobil hat almıştım. Haziran ayında ilk faturası 25. 25 TL olarak geldi. İkinci dönem Temmuz 2013 faturası 91. 25 TL olarak yüksek geldi. Temmuz döneminde bilgisayarım mobil gezgini tanımlamıyordu Windows 8'den kaynaklanıyor dediler.

Ağustos'un 10. gününe kadar gezgin mobili kullanamadım kullanmadığım halde yüksek fatura gönderilmiştir. Bu dönemde 444 15 00 nolu müşteri hizmetleri telefonunuzu aradım sistemdeki kayıtlardan da bellidir bir yanlışlık olduğunun kanaatindeyim.

Kullanma detaylarımın incelenip bir yanlışlık var ise tarafıma e-mail adresime bildirilmesini yanlışlık var ise paramın iadesini istiyorum. Ağustos faturası da yüksek gelirse TTNET mobili iptal ettirmeyi düşünüyorum.

Naci 94 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön