15 Ağustos 2014

TTNET Kullanmadığım Günlerin Parasını İade Etmiyor.

2014 temmuz ayı boyunca 6 gün internet hizmeti aldım, sonrasında TTNET alt yapı çalışması nedeniyle geri kalan 24 gün hatta ağustos' un 12' sine kadar internet yoktu. Hattı kapattım ve kullanmadığım gün iadesini istedin . Bana 9 tl iade yaptılar, 60.75 tl fatura geldi benim kullanmadığım ay içerisinde 24 günün iadesi 9 tl ise 6 günlük fatura nasıl 60.75 oluyor ? müşteri hizmetleri hiç bir şey yapamayacağını belirtiyor öyle uygun görmüşler diyor. Şikayetçi oldum kuruşu kurşuna alacağım o paraları.

Ayhan 194 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Eylül 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Ağustos 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön