13 Ağustos 2014

TTNET Kullanmadığım Ayların Borcu Gelmiş!

TTNET hattım yaklaşık 7 aydır kapalı ve her ay fatura gelmiş kullanmadığım ayların faturasını neden ödeyeyim? Hattım yaklaşık 7 aydır kesik hizmet alamıyorum her ay kulanmadığım ayraların borcu gelmiş. Benim 2 aylık borcum var neden şimdi 9 fatura borcu ödeyeyim? Aksi halde icraya gitse bile itiraz hakkımı kullanacağım ve mahkemeye vereceğim...

Kenan 97 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Ağustos 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Ağustos 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön