08 Temmuz 2015

TTNET Kullanmadığım Aylar İçin Benden Para İstiyor!

Temmuz 2014 ayı içerisinde Şanlıurfa iline tayin oldum ve tayinim çıkınca TTNET'i dondurdum. Şanlıurfa ilinde kullanıma açtırmak için Türk Telekom'a müracaatta bulundum. Bana alt yapısı olmadığı için bağlamayız, TTNET hattınızı iptal edelim dediler bende iptali için olur verdim.

06.01.2015 tarihinde form doldurdum ve bana ödemeleri yaptırttılar, senin bizimle bir işiniz kalmadı, tamam iptal oldu artık gelmenize gerek yok dediler bende ayrıldım. Bugün itibarı ile tarafıma 187 TL ödeme çıkıyor. Benim hattım neden iptal olmadı, benden haksız yere neden para isteniyor? Ben parayı namlu ucunda kazanıyorum, kullanmadığım hatta neden ödeme yapayım? Benim mağduriyetimin giderilmesini istiyorum...

Zeynep 58 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Temmuz 2015

    Müşterimizin ilgili talebi üzerine, kısa mesaj ve e-posta ile gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön