28 Ocak 2014

TTNET Kullanmadığım Ayın Parasını Aldılar!

TTNET aboneliğim 6 aralıkta bitti ve defalarca aramama rağmen sonuç alamayıp bizzat kendim şubeye kadar aboneliğimi kapattım ve tabi bu süreç 9 aralığı buldu. Benden 9 günlük ücret alacaklarını söylediler fakat aralık ayının ücretinin tamamını aldılar kullanmadığım halde.

Yine TTNET' i defalarca aradıktan sonra ulaştım bana döneceklerini söylediler, fakat 45 güne yakın bir zaman oldu yine hiçbir haber yok bıktım artık lütfen yardımcı olun ben işin parasında değilim ama bu yaptıklarını etik bulmuyorum.

Bayram 32 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön