06 Nisan 2013

Ttnet Kullanmadan Fatura Ödeme!

Denemesi bedava diye sınırsız internet bağlattık. sonra evimizi başka yere taşıdık. gittiğimiz yere Türk Telekom alt yapı götürmemiş. interneti dondurmak istedik kampanyalı olduğu için olmadı. sözleşme yaptığımız için iptalde edemedik. aylarca alt yapı gelecek dediler 1 yılımız doldu ve biz kullanmadığımız internetin parasını ödüyoruz.

Geri verilir zaten alt yapı gelecek diyorlar ama ne zaman gelir biz hizmet almak istiyoruz zaten sözleşmeyi feshetmek için ücret vermemiz gerekiyormuş. kendileri hizmet getirmiyor ve sözleşme feshi için ücret talep ediyorlar. hizmet yok kullanmadığımız internetin parasını ödeme var. internetin iptali için ödeme yapmamız gerek Batman şehir merkezinde altyapıları yok.

Hatice 56 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, irtibata geçilmeye çalışılmış olup ulaşım sağlanamamıştır. Müşterimizin şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön