16 Nisan 2013

Ttnet Kullanımda Olmayan Hatta Fatura!

19 Şubat 2013'de verilmiş Adsl nakil talebim defalarca şikayet etmemin ardından taminen 20 Mart 2013'de ancak tamamlanmıştır. Sorunlu bir süreç yaşarken gerek Samsun Bölge Müdürlüğü Telekom-TTNET personeli tarafından, gerekse Call Center ile görüşmelerim neticesinde arıza döneminde kullanamadığım telefon ve adsl hizmeti için faturalandırma yapılmayacağı söylenmiştir.

Bu ay faturalarımı kontrol ettiğimde adsl faturamın yine tam kullanılmış kabul edilerek tam fatura edildiğini gördüm. Kullanamadığım ve madur edildiğim bir hizmetten dolayı özür beklerken, tabiri caizse saf duruma düşmüş olmaktan son derece üzüntü duyuyorum. Fatura iptalim gerçekleşmediği takdirde yasal hakkımı kullanacağım.

Ergin 27 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön