01 Kasım 2014

TTNET Kullanım Hızım Düştü!

13.10.2014 tarihinde internet problemim başlamış olup şikayetim 22.10.2014 tarihinde düzeltildi. Fakat 16 mbps kullanmakta olduğum internet, arıza geçtiğinden beridir 3 mbps'e düştü. 2 kez müşteri hizmetlerini aramama rağmen problemin alt yapıdan olduğu ve de düzeltilemeyeceğini söylediler. 5 aydır 16 mbps olarak kullandığım alt yapıda problemi olmayan internet şu an çok yavaş çalışmaktadır. Gerekli işlemlerin sağlanıp acilen internet hızımın düzeltilmesini istiyorum. Ben hızlı kullanmak için aylık faturamı ödemekteyim, yavaş kullanmak istesem tarifemi değiştiririm. Gerekli incelemenin acilen yapılmasını istemekteyim.

Hakan 69 Okunma

Cevaplar

  • Hakan 07 Kasım 2014

    Şikayetim düzeltilmedi hız hâlâ düşük

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Kasım 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Kasım 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön