TTNET Kullanım Hakkı.

Eda M. |

Eşimin iş yerine daha önce internet bağlattık ancak iş yerini kapatmak zorunda kaldı taahhütlü olduğundan dolayı interneti kapatamadık ve evimize almayı düşündük Türk Telekom müşteri hizmetleriyle 10-15 sefer görüştük ancak bir sonuca ulaşamadık her seferinde eve servis geleceğini söylediler tabi ki gelen giden kimse olmadı. Genel müdürlüğe gittik cevap ise sizin bölgede pot yok. Yapacak birşeyimiz yok dondurmak zorundasınız. Kullanım hakkım olduğu halde interneti kullanamıyorum da kapatamıyorum da bu kadar kötü bir firma daha hayatımda görmedim. Ayrıca dondurma sürem bittiğinde ne yapacağım? Kullanmadığım halde fatura mı ödeyeceğim. Gerçekten tek istediğim taahhüt bir an önce bitsin.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Teknik Servis Randevu

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Ağustos
  15:01

  Müşterimizin ilgili talebi üzerine, kısa mesaj ve e-posta ile gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • Eda M.
  31 Temmuz
  11:59

  Ne zaman? Umarım bu da 10-15 günü bulmaz sabrım kalmadı artık gereken her yere şikayette bulunacağım

 • 31 Temmuz
  11:49

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.