16 Şubat 2013

Ttnet Kullanılmayan İnternetin Kota Aşımı!

6 GB Kotalı paket kullanıyorum. Adres değişikliği yaptığım için son 2 aydır internetimin bağlı olduğu adreste oturmuyorum. Doğal olarak bulunmadığım adreste internet kullanımı da mümkün değil. Boşalttığımın evimin sigortaları bile kapalı olmasına rağmen Ttnet dün itibariyle şubat ayı kotamın dolduğunu bildiren bir mesaj attı. Son 2 ayda bir gün bile açılmayan modemle kota nasıl dolar? Aynı adreste adıma kayıtlı 2 adet telefon daha var ve onları da kapatacağım.

Ttnet daha önceleri de kullanmadığımız internete kota aşımı ücreti yansıtmış, güzellikle teklif edip ikna edemediği limitsiz internet tarifelerini kota aşımı ücretini aylarca haksız yere yansıtarak kullanmaya zorlamıştır.

Bünyamin 88 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön