14 Şubat 2015

TTNET Kullanılmayan İnternete Kullanılmış Gibi Fatura Gönderdi.

Ben 2014 Temmuz ayında ADSL hattımı kapattırmak için başvurdum. Kapatmak için arandığımda dondurmamı istediler.Ben küçük çocuğum olduğunu takibini yapamayacağımı 6ay sonra aranıp bana extra bir külfet getirmeden yani TTNET'e bir daha gitmeden beni telefondan arayıp kapatacaksanız dondurun dedim fakat 6 ay sonra hiçbir bilgi vermeden hattı açtıklarını tesadüfen arayarak öğrendim.

Tarafıma mesaj yoluyla bilgi verdiklerini söylüyorlar fakat kesinlikle mesaj almadım. Bana geçen 11 günün faturası olarak 33.03 TL fatura gönderdiler. Kullanmadığım, açık olduğunu dahi bilmediğim internete kullanmış gibi fatura kesmeleri haklı bulmuyorum. Fatura tutarının bir kısmının iadesini istiyorum.

Emine 1.258 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Şubat 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Şubat 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön