19 Aralık 2013

TTNET Kullanılmayan Hizmete İki Katı Fatura Çıkardı!

0501 283** no'lu TTNET mobil kullanıcısıyım. Son faturalarım internet kullanmadığım halde 2 katı rakamlar ödüyorum. geriye dönük bütün fazla ödediğim faturalara itiraz ediyorum. Konunun değerlendirilip tarafıma dönüş yapılmasını ivedilikle bekliyorum. Yoksa kanuni haklarıma başvuracağımı belirtirim. iletişim no: 0554 2**.

İsmail 41 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Aralık 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine Tuba Hanım ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Aralık 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön