12 Mart 2014

TTNET Kullanılmayan Hatta Fatura Çıkardı!

2 Temmuz tarihinde kapattığım İnternet bağlantım için çağrı merkezinden geri arandım ve kapatmak yerine 6 ay donduralım süre sonunda siz devam etmek istemezseniz tekrar kapatılır dendi.

Ancak 30 Aralık tarihinde bağlantı aktif edilmiş. 2 aylık fatura gelmiş. Bende kapattıktan sonraki borç olarak düşündüğüm için ödemeyi yaptım ancak kullanmadığım hizmet için TTNET benden fatura talep etti. Ödemiş olduğum ücretin iadesini talep ediyorum. Ayrıca Tüketici Mahkemelerinde de hem maddi hem de manevi olarak vermiş olduğunuz huzursuzluktan dolayı da davamı açacağım.

Hatice 68 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Mart 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Mart 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön