20 Kasım 2014

TTNET Kullanılmayan Faturayı Ödetti.

Yaklaşık 1 yıl önce TTNET hattımı 6 aylığına dondurdum. 6 ay bitiminde bana hattımın açıldığına dair bilgi vermeyip faturaları işlemeye devam etmiş ve içeride olan borcumu tesadüfen arayıp öğrendim. Borcum katlanmasın diye hattımı kapatıp ödeme yapmak istedim ama izin verilmedi. Bugün bir öğrenci olarak 243 TL'yerine 653 lira kullanmadığım faturanın borcunu ödedim.

TTNET bana yasal işlem başlayacak diye geri döndü. Ben kurumsal bir firmaya bu şekilde insanları mağdur etmesini yakıştıramadım. Şubelerinden hep olumsuz yanıt aldım. Geri dönülmedi ve kolaylık sağlanmadı. TTNET kurumsal kimliğinin güvenini bende kaybetti ve mağdur etti. Bunu her platformda duyuracağım ve hukuki işlemde başlatacağım.

Merve 48 Okunma

Cevaplar

  • Merve27 Kasım 2014

    Bilgilendirmeniz maduriyetimi ortadan kaldırmadı malesef. Kimseye ttnet kullanıcısı olmasını tavsiye etmiyorum

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Kasım 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Kasım 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön