30 Ocak 2014

TTNET Kullanılmayan 6 Ayın Faturasını Ödettiler!

Lütfen rica ediyorum sesimi duysun artık birileri,2013 temmuz ayında internetim arızalandı 1 aylık süre ile sayısını bilmediğim formlar oluştu kesinlikle problem düzelmedi, ve kendilerinden kaynaklı olmayan alt yapı problemi kaynaklı olduğunu bunu ancak ücret karşılığı yapabileceklerini ilettiler.

Ben alt yapı kaynaklı soruna neden para ödeyeyim ki. Daha sonra bu süreç aylarca devam etti. Daha sonra kullanılmayan ayları iade ederiz dediler sonra tekrar aradığımda inkar ettiler alt yapı kaynaklı problemden biz sorumlu değiliz iade edemeyiz dediler. Yasal takip olmasın diye ödedim, ödediğim 6 ayın ücretini iade istiyorum. Tüm yetkililer sesimi duysun mağduriyetimi gidersin.

Gülsüm 91 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Gülsüm 31 Ocak 2014

    biraz önce beni aradılar, ve bana kullanılmayan ayların iadesini yapacağız dedikleri halde hala daha iade edemeyiz diyorlar, bana müşteri temsilcileri ve bayide çalışanlar kullanılmayan aylar iade edilecek demişti, ilgilenmeyip ilgilenmiş gibi yapıyorlar, iç tesisat için defalarca eve geldiklerini söylüyorlar, kesinlikle böyle bir şey yok, eve gelinmöedi, geldilerse haberim neden yok, yada geldik ulaşamadık diye bilgi neden yok, her şey 750 tl faturayı geri ödememek için. bravo diyorum, şikayet ediyorum,ve şikayetime tüketici haklarından devam edeceğim.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön