17 Aralık 2014

TTNET Kullanamadığım İnternetin Parasını Aldılar!

TTNET'in sözde hizmet verdiği yalın ınternet kullanıyordum, hizmeti almaya başladıktan 1 ay sonra sorunsuz bir şekilde internet kullanmadım. Daha sonra arayıp durumu bildirdim sözde yardımcı oldular bir sürü sorular sordular aç kapa yaptırdılar bir türlü sorunu gideremediler. Her karşıma çıkan aç kapa yaptıryordu. Daha sonra tepki verince sizin bulunduğunuz bölgede onarım var arıza var bilgisi verildi!

Faturalara itiraz ettim dokümanlarını istedim bir itiraz formu doldurdular, telefondan konuşurken
hiçbir şekilde geri dönüş olmadı. Bugün 763 TL imkanım olmadığı halde ödeme yaptım! Kullanmadığım internet faturlarını ödemesini yaptırdılar yardımlarınızı istiyorum!

Selami 82 Okunma

Cevaplar

 • Selami22 Temmuz 2015

  Aradan kaç ay geçti hala dönüş olmadı çok komik bir durum

 • Türk Telekom Temsilcisi24 Aralık 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Selami23 Aralık 2014

  Ttnet işini çok iyi yaptığını söylüyor bana konuyla alakalı ulaştılar incelendiği söylendi ama hala geri dönüş olmadı herzaman aynı şeyler herşeye evet efendim diyorlar ama icrat yok ortada

 • Selami18 Aralık 2014

  Kesinlikle ttnet en Son tercihim olur hatta tercihlerim arasında yer almaz bile

 • Türk Telekom Temsilcisi18 Aralık 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön