06 Mayıs 2015

TTNET Kullanamadığım İnternetin Faturası!

Yeni taşındığım binada telefon kutusu yok adıma kullanmadığım ADSL faturası çıkıyor. Sizden ricam bu şikayetimi son kez yine değerlendirsinler, çünkü kutu yeni bağlandı. Bu gelen fatura kullanmadığım faturadır bu faturanın düşümünü sağlamalarını rica ediyorum.

Selda 244 Okunma

Cevaplar

 • Selda'nın Teşekkür Mesajı09 Mayıs 2015

  TTNET in ilgi ve alakasından dolayı teşekkürlerimi sunarım

 • Türk Telekom Temsilcisi07 Mayıs 2015

  Müşterimiz ile 07.05.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Selda'nın Teşekkür Mesajı07 Mayıs 2015

  TTNET e ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim, sorunumu kısa sürede hallettiğiniz için ayrıca teşekkür ederim. Saygılarımla

 • Türk Telekom Temsilcisi06 Mayıs 2015

  Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön