23 Ağustos 2013

TTNET Kronik Bağlantı Kopma Sorunu!

Yaklaşık 2-3 aydır haftayı bulan bağlantı kopmaları yaşıyorum. Sorunla ilgili müşteri hizmetlerine hata kaydı açtırmama rağmen bir türlü kalıcı çözüm bulunamıyor. TTNET Müşteri hizmetlerinin ilgili sorunu santral ekiplerine bildirmesinden sonra yine aynı şekilde sorunum devam ediyor. Ayda 2-3 hafta bağlansam 1 haftası da bağlantı sorunlarıyla geçiyor ve bu sorun artık kronik hale geldi.

Aylık faturamı eksiksiz ve zamanında ödememin bedeli bu olmamalı. Müşteri Hizmetlerini aramaktan artık bıktım. Artık bu sorunla ilgili acil ve kalıcı çözüm üretmelerini TTNET'ten istirham ediyorum. Saygılar...

Bulent 64 Okunma

Cevaplar

 • Bulent27 Ağustos 2013

  Yaklaşık 8 gün sonra yani 27 ağustos'da TTNET'i aradım ve durum hakkında bilgi istedim. Aldığım yanıt şok ediciydi. Tam bir haftadır hep sorunumla ilgili arıza kaydını açtıklarını ve santraldeki teknik ekibin ilgili sorun üzerinde çalıştıklarını söylediler fakat son aradığımda bana sorunun modemimden kaynaklanabileceğini ve bu notu üstüne basa basa yazdıklarını ilettiler. Şuan modemimi başka bir yerde test ettim ve herhangi bir sorunla karşılaşmadan bağlantı kurdum. Bu nasıl bir, sorunlara çözüm bulma yöntemidir anlamak mümkün değil. TTNET' in çözüm sürecini iyi yönetemediğini ve sorunlara gerekli önemin verilemediğini belirtmek isterim.

 • Türk Telekom Temsilcisi26 Ağustos 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Bulent25 Ağustos 2013

  TTNET firmasının çözüm sürecini iyi yönetemediğini ve geçici çözümlerle sorunları geçiştirdiğini düşünüyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi23 Ağustos 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön