05 Şubat 2014

TTNET Kredi Kartı Ekstreme 2 Adet Fatura Kesmiş

İlgili Yalın internet faturalarımı düzenli olarak ödemiş ve bu ay içerisinde internet hizmetimi sonlandırmıştım. Ancak TTNET Haziran ayına ait olan 114 TL'lik faturayı otomatik ödeme talimatım olan kredi kartımı değiştirmiş olmama rağmen aynı bankadaki bir başka kredi kartımdan nasıl olduğunu anlamadığım bir şekilde tahsil etmiştir.

Aylarca hizmet verememiş olduğu müşterisinden hala haksız yere para tahsil etmeye çalışmakta olan TTNET'in artık para kazanmak için daha ahlaklı yollar tercih etmesi gerektiğini düşünüyor ve kendilerinden paramın acilen tarafıma iade edilmesini istiyorum.

Alper 61 Okunma

Cevaplar

  • Alper 05 Şubat 2014

    İncelemeler titizlikle devam ediyormuş, bakacağız.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön