TTNET Kredi Kartı Bilgilerim Alındı Başkasına Ait Fatura Kartımdan Tahsil Edildi.

Murat E. |

16.07.2015 saat 21:28 tarihinde internet üzerinden eşime ait kredi Kartı bilgileri dolandırıcıların eline geçmiş olup, başkasına ait fatura kredi kartından tahsil edilmiştir. Faturayı ödeyen kişinin hesap bilgileri ekstrede görünmemektedir. TTNET çağrı merkezi ile görüşülmüş ve kart numarasından bilgi verilemeyeceği ve savcılık aracılığı ile bilgi verileceği söylenmiştir. Buna istinaden polis tutanağı tutulup Türk Telekom TTNET adına 172.25 TL çekildiği kayıtlara geçmiştir. Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunularak çekilen tutarın iptali ve karşı tarafın ödeme yapılan hesap ve telefon numarasının bildirilmesini istiyoruz.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Temmuz
  14:32

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 20 Temmuz
  14:36

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.