24 Haziran 2015

TTNET Köyde Çok Yavaş!

Köye taşındığım için internetimi taşıdım ancak köyde çok yavaş. Bende aynı parayı ödüyorum ancak şehirdeki abone benden daha iyi kullanıyor interneti. Ya çözüm bulunsun yada TTNET faturamızdan bu sorun düşülsün.

Mehmet 163 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 01 Temmuz 2015

    Siz yanlış anladınız ve öyle anladığınızı bildiğim için telefonlarınıza cevap vermedim... .Kısacası şunu demek istiyorum karaman merkezdeyken örneğin internetten bir şey indirirken 1 MB hız ile indiriken şu an köyde paketim yenilendiği halde bir şeyi indirirken 400 KB hızı geçmiyor... Film video hiçbir şey izlenmiyor sürekli donuyor çünkü internet hızı köyde yavaş... .Bunu demek istedim

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Haziran 2015

    25.06.2015 tarihinde yapılan aramalarda müşterimize ulaşılamamıştır. SMS ve e-mail ile bilgilendirme sağlanmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön