TTNET Kötü Hizmet Yüksek Fatura!

Canan Yasa Ö. |

Bir yıl önce TTNET'in kötü net hizmetinden, yüksek fatura bıkıp zorla neti iptal ettirdim ve yeni bir net sağlayıcı ile anlaştım. Daha hızlı ve çok daha uygun (S***e) TTNET müşteri hizmetleri bir türlü peşimi bırakmadı. Defalarca arandım. İptalden vazgeçmem için. Son önerilerini kabul ettim. Şimdi o öneriyi ve sonucunu yazıyorum:

TTNET müşteri temsilcisi, hattımın iptal olduğunu fakat bir süre hattı askıya alarak yeni bağladığım hattı denememi ve memnun kalmazsam tekrar dönüş sağlayabileceğimi bu işleminde benim onayım olmadan yapılamayacağını belirtti. Bu sabah hattım onayım alınmadan açıldı! İptal işlemleri, ıslak imza sil baştan!

Etiketler :

Bağlantı Hızı Haksız / Yüksek Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Ekim
  16:50

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 15 Ekim
  11:10

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.