03 Şubat 2014

TTNET Kotayı Aşmadığım Halde Hızımı Düşürdü

02.02.2014 tarihinde adil kullanım kotamı doldurmadığım halde TTNET mesaj gönderip hızımı 3mbs düşürdü. Müşteri hizmetlerini aradığımda kotamın 8,5 gb kullandığım söylendi ve yanlışlık olduğu belirtildi. 50 gb kotayı geçmediğim halde hızım düşürüldü ve herhangi bir işlem onarım yapılmadı.

Arıza kaydı oluşturmama rağmen arayan soran ilgilenen olmadı. Hala bekliyorum. TTNET' in bu hız ile ilgili tarafıma yaptığı 2. hata. yeter artık.

Onur 168 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön