04 Mayıs 2013

Ttnet Kotayı Aşmadığım Halde Aştınız Uyarısı!

Webde birşeyler okurken, bir anda otomatik olarak açılan bir sekmede kotanızı aştınız, bağlantı hızınız 3mbps'da düşürüldü uyarısı aldım. sayfanın adresi şöyle: bilgi. ttnet. com. tr/adilkullanimuygulamasi/index. aspx... sayfada kotanızı yükseltmek için onlıne başvuru butonu var ve tıklandığında ttnet kota başvurusu yapılabiliyor.

Hemen kotamı kontrol ettim, kesinlikle geçmemişim. müşteri hizmetlerini aradım, geçmediğimi doğruladılar. bu uyarıyı neden aldığım konusunda 5 dk müzikten sonra, müşteri temsilcisi bunun bir virüs olabileceğini, dikkate almamam gerektiğini, faturamda bir sorun yaşamayacağımı söyledi ve sayfayı kapatmamı rica etti.

Bengi 539 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön