20 Nisan 2013

Ttnet Kota Problemi!

Adil kullanım kotam 50GB iken Ttnet'in kampanyasından yararlanarak ek bir ücret ödeyip kotamı 100GB'a çıkardım.Fakat Ttnet 'in muhteşem sistemi Ttnet müşteri hizmetlerini 2 kere aramama rağmen ve 2 kere kayıt açmalarına rağmen adil kullanım kotamı 100GB'a çıkaramadılar.1 haftadır kotam 50GB geçtiği için bu haktan yararlanamıyorum.

Müşteri hizmetlerinde görüştüğüm temsilciler sadece konuyu bir yerlere aktardıklarını söylüyor ve bana geri dönüş yapılacağını belirtiyorlar, fakat geri dönüş yapan kimse yok. Sisteminde bir kullanıcının kotasını 50'den 100GB'a çıkartamayan firmadan hizmet almaya çalışıyorum,buda benim hatam.

Alper 38 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından 20.04.2013 tarihinde bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön