01 Kasım 2013

TTNET Kota Kendi Kendine Artıyor!

Adil kullanım sınırı 6 gb olan internetimiz sadece telefondan girdiğimiz halde 8 gb oldu. Biz kota aşmış diye o gün hiç girmediğimiz halde diğer gün kota kendi kendine 12 gb olmuş. Böyle bir haksızlığı TTNET gibi bir firmanın yapmaması gerekirdi. Biz haksız ödeme yapmak istemiyoruz sorunumuz bir an önce düzeltilsin...

Selman 158 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Kasım 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Kasım 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön