30 Nisan 2013

Ttnet Kota Dolmadan Hızım 3 Mbps'ye Düşürüldü!

Yaklaşık 1 ay önce indirimli net limitsiz plus kampanyası ile kotası 50 GB olan net limitsiz paketten, kotası 100 GB olan net limitsiz plus pakete geçiş yaptım. Fakat 27 Nisan cuma günü aylık download miktarı 58 GB olmasına rağmen hızım 3 Mbps'ye düşürüldü ve internet tarayıcıyı açar açmaz kotayı geçtiğim için hızımın 3Mbps'ye sabitlendiği mesajını aldım.

Müşteri hizmetlerini arayıp durumu aynen anlatmama rağmen hızınız buradan normal görünüyor cevabı verdiler ve arıza kaydı oluşturduklarını söylediler. 3 gündür bekliyorum hiç bir sonuç yok. Bu tarifeye fazladan para ödememin sebebi kotamın 100 GB olması ve Ttnet bunun karşılığını vermedi, öyleyse faturayı da verdiği hizmet kadar alsın.

Ahmet 241 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön