07 Ocak 2015

TTNET Kota Bilgisi Gelmemesi...

Ben TTNET 12 ay taahhütlü 4 GB mobil Internet kullanıcısıyım ocak ayında kota kullanım miktarı konusunda tarafıma bilgilendirme iletilmedi ve kısa mesaj aracılığıyla bu bilgiye ulaşamadım. Daha sonra en yakın TTNET müşteri hizmetlerine gidip kotamı sorgulattım ve 1 GB aşmış olduğumu öğrendim ve bu da fatura yaklaşık 50 TL daha fazla yansıtılacağı bilgisine ulaştım.

4 GB İnternet'e 25.25 TL ödemekteyim. Şu ana kadar hiç kota aşma sorunum olmadı Fakat bu ay herhangi bir bilgilendirme yapılmadığından bilmeden kotayı astım. Bunun mesuliyetini kabul etmemekle beraber bu kota aşım ücretinin faturaya yansıtılmamasını talep ediyorum. Zira daha önce bilgilendirme yapılmadığından hiç kota aşımı yaşamadım.

Bercan 304 Okunma

Cevaplar

  • Bercan 09 Ocak 2015

    Öncelikle sadece bilgi teyidi için arandım yani bana ulaşabilecekleri irtibat numarasını doğrulama amaçlı. Şikayetim detaylı olarak müşteri temsilcisi tarafından dinlenmedi ve incelenmedi. Şikayet sonucu bana sadece SMS ile iletildi. Simdi tüketici hakem heyetine gidip bu konuyla ilgili uğrasmam gerekecek

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Ocak 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Ocak 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön