24 Şubat 2015

TTNET Kota Aşımı Ve İnternet Hız Sorunu Tekrarı!

Cuma günü yine bu konu ile ilgili bir şikayet yazdım, o gün içinde ve ertesi gün TTNET'ten mesajlar aldım ve hattım düzelmişti. Sorunum şu ki, kota aşımının ardından internetim tamamen kullanılamaz hale geliyor. Aldığım internet hızı ortalama olarak 0.30-1.20 arasında. Minimum 2.60-3.00 olması gerekirken. Hattım da ne tür bir işlem yapıldığını bilmiyorum fakat Cumartesi günü bunu düzeltmişlerdi. Bugün kontrol amaçlı beni aradıkların da her şeyin yolunda olduğunu söyledim. İki saat sonra ise internet tamamen şikayeti yazdığım güne döndü. Sorunun ne olduğu konusunda da en ufak bir bilgilendirme almıyorum. Tekniker, teknisyen gibi kişilere derdimizi anlatamadığımız sürece bu iş olmayacak.

Ferhat 187 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Şubat 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Şubat 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Ferhat23 Şubat 2015

    Ve daha önce ki şikayetim de belirtmiş olduğum gibi. İnternet hızımın 8.2 MB üstüne güncellenmesini istemiyorum. Bu işlemi de internet kopmaları yüzünden yaptılar. 16 MB paketi bulunduğum bölgemin alt yapısı desteklemediği için.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön