21 Ocak 2014

TTNET Kota Aşımı Ücretlendirmesi!

Yıllardır memnun kullandığım 3GB'lık Dsmart internet üyeliğimi, TTNET ısrarı ile indirimli 6GB üyeliğine dönüştürdüm.2.ayda 22 TL lik olan faturamın 12GB lık kota aşımı yüzünden 85 TL olduğunu gördüm. Müşteri hizmetlerini arayıp birikmiş borç mu olduğunu sorduğumda kota aşımı dediler ancak ben D-Smart 3 GB internet paketimi senelerdir aşamamışken nasıl olur da 2 katı olan 6GB paketini 2.ayda 12 GB olarak kullanabiliyorum.

Detay istediğimde genel müdürlüğe dilekçe vermem gerektiğini ilettiler. Sistemde bunu görememek böyle bir iş yükü yüklemeniz bu teknolojiyi sunan bir firma için çok komik bir durum ayrıca üyeliğimi iptal edeceğim ve bana söylediğiniz cayma bedelini BTK kararı ile ödemeyeceğim.

Nesrin 110 Okunma

Cevaplar

  • Nesrin 26 Ocak 2014

    Bu kadar başarısız bir firma görmedim.Mail adresime gelen bildirim bana çağrıyla geri dönüldüğünü bildirimidir.Ve 14.01 tarihinden yaptığımız çağrıdan bahsediyorlar ki evet bu çağrıyla problemim halledilmediği için ben de buraya şikayetimi yazdım zaten.Geçmiş çağrıları bana sunarak hiç bir çözüm sunulmayan bir firma.Kesinlikle memnun değilim.Bana dönüş falan olmadı hala sorunum devam etmektedir.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön