TTNET Kota Aşımı Olmamasına Rağmen Bir Haftadır Hızımı Düşürdü.!

Kadir D. |

Belirtilen abonelikte 16 MB 50 GB sınırsız hizmet satın almış olup, şuana kadar kullanmış olduğum limit 22 GB olmasına rağmen 1 haftadır limiti aştığım söylenerek hızım 3 MB 'e düşürülmüştür. Defalarca aramama rağmen kayıt oluşturuluyor ama henüz bir gelişme yok. Kendilerinden kaynaklanan sistemsel bir hatayı bile çözemeyen bir şirket.

Hızımın düştüğü zamandan itibaren olan fatura mı ödemeyeceğim, 71 TL fatura ödüyorum hızım 3 MB.

Etiketler :

Bağlantı Hızı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kadir D.
  13 Ekim
  10:34

  15 Gün boyunca internet hızımı 3 MB olarak kullandım ama yinede internet faturam 71 TL geldi... Yani kullanmadığım bir internetin parasını ödedim. TTNET kurumuna hiç yakışmadı

 • 05 Ekim
  17:29

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • Kadir D.
  25 Eylül
  00:27

  Herhangi bir gelişme olmamıştır. Hala internete 3 MB ile girmekteyim. Fatura zamanında parayı hemen almayı biliyorsunuz.

 • 22 Eylül
  12:06

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.