29 Nisan 2013

Ttnet Kota Aşımı Olmadığı Halde Ekstra Ücret Fatura Ediliyor!

İki ay önce Ttnet 8 gb kotalı interneti fiber net kotasız internete çevirdik. Paket kapsamında sadece 53 lira sabit ücret gelmesi gerekirken, son iki fatura da 79 lira geldi. Ttnet in adsl kota kullanımı öğrenme sitesinde download miktarı 23 gb görünmesine rağmen ek ücret geliyor. Sürekli ek ücretler çıkıp duruyor.

Çağrı merkezini aradığımızda ise saatlerce telefonda bekletip sorunu çözmeyip bir de telefon faturasından kazanıyorlar. Ayrıca aynı şeyleri on kere sorarak bir sonuca varılmayınca da insanın haliyle bayağı bir sinirleri bozuluyor. Ttnet in verdiği hizmet hiç bir zaman adam akıllı olmayacak gibi görünüyor, artık düzelmezse servis sağlayıcısını değiştirmeyi düşünüyoruz.

M.haluk 32 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön