23 Mart 2013

Ttnet Kota Aşımı Mantıksızlığı!

15.03.2013 tarihi ile Ttnet yeni üyesiyim. 18.03'de 6 Gb lık paketimin yaklaşık 5 Gb nı Saat 17:00 ile 24:30 arası kullanmış bulun(muşum)! 7 yıllık internet kullanıcısıyım ve neyin kotayı dolduracağını çok iyi bilirim. Dizi izlemedim, film izlemedim herhangi bir program indirmedim vs. Ben böyle bir kullanım yapmadığıma eminim. Hele ki 7 saat içerisinde, mümkün değil.

Müşteri Hizmt. aradığımda kullanmışsınız diyor. Durumumu anlatmak için her 444 0 375 aradığımda uzun uzun telefon görüşmeleri yapmak zorunda kalıyorum. Daha çok şey yazabilirim ancak Ttnet'in asla çözüme dayalı olmadığını söyleyebilirim. Mecbur ve mağdur bırakılıyorum. Haklarımı kullanıp Tüketici Hakem Heyetine kadar gideceğim.

Pınar 32 Okunma

Cevaplar

 • Pınar21 Mayıs 2014

  kesinlikle tercih etmeyeceğim kurum

 • Pınar25 Mart 2013

  Bilgilendirme bu şikayet öncesi yapıldı doğru ama ben zaten o görüşmeden sonuç alamadığımı ve mecbur,mağdur bırakıldığımı söylüyorum.Şikayet sonrasında asla TTNET tarafından aranmadım!...

 • Türk Telekom Temsilcisi24 Mart 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; ilgili birim tarafından bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi23 Mart 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön